O nas

TF Eurocredit prowadzi działalność na rynku finansowym od 14 lat. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem ratalnym największych instytucji finansowych, posiadającym bogate doświadczenie oraz sprawne zaplecze operacyjne. Współpracujemy z Kontrahentami z branży sprzedaży bezpośredniej oraz stacjonarnej. Naszymi Partnerami są firmy sprzedające swoim Klientom towary trwałego użytku oraz usługi. W chwili obecnej współpracujemy z ponad dwustoma firmami z całej Polski. W związku z intensywnym rozwojem w dalszym ciągu poszukujemy Partnerów zainteresowanych trwałą i stabilną współpracą w zakresie sprzedaży ratalnej. Zawsze w biznesie kierujemy się zasadą transparentności i zawsze staramy się spełnić oczekiwania naszych Kontrahentów. Wasz sukces jest naszym sukcesem.

Obsługujemy kompleksowo Sprzedawców, sklepy stacjonarne oraz organizacje sprzedaży bezpośredniej.  W ramach współpracy oferujemy profesjonalny i pełny serwis kredytowy od momentu wprowadzenia wniosku do uruchomienia kredytu na konto Kontrahenta.

Zajmujemy się finansowaniem następujących branż:
Sklepy stacjonarne: MEBLE,RTV,NARZĘDZIA I URZĄDZENIA, ZWIERZĘTA, ODZIEŻ SPECJALISTYCZNA, OPERACJE I ZABIEGI MEDYCZNE, POLISY UBEZPIECZENIOWE, MATERIAŁY BUDOWLANE I USŁUGI, MOTORYZACJA, KOMPUTERY, SPRZĘT SPORTOWY, KSIĘGI KOLEKCJONERSKIE I WIELE INNYCH
Sklepy sprzedaży bezpośredniej: AGD, RTV, SUPLEMENTY DIETY, KOŁDRY POŚCIELE, NACZYNIA, ŁÓŻKA MASUJĄCE I FOTELE, KURSY SZKOLENIA.

Podstawową wartością każdej firmy są Pracownicy. Załoga TF Eurocredit ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze znanych brandów sprzedażowych oraz niezbędne kwalifikacje do podejmowania nowych, niekiedy trudnych, tematów współpracy. Nasze zaangażowanie i dążenie do celu wielokrotnie przekładało się na wzrost sprzedaży u naszych Kontrahentów. Jesteśmy świadomi, iż współpraca z nami jest dodatkowym kanałem sprzedaży a zarazem buduje nowe możliwości rozwoju dla firm.

TF Eurocredit jest największym dystrybutorem ratalnym w województwie pomorskim. Obszar naszej działalności jednak jest szerszy i obejmuje cały Kraj. Jesteśmy laureatami wielu nagród i konkursów największych Banków w Polsce. Wielokrotnie byliśmy nagradzani za wzrost sprzedaży oraz niskie wskaźniki ryzyka. Sprzedaż ratalna jest naszą pasją.